Mes įvertiname kiekvieną naują projektą, įgydami gilų supratimą apie jo unikalias aplinkybes. Mes tiriame fizinę vietą su įgytomis istorijomis ir išskirtiniais aplinkos veiksniais. Kaip saulė juda visoje erdvėje? Kokie yra fiziniai privalumo objektai? Apsvarstome kliento poreikius, jų vertybes ir siekius projektui. Kokie yra tiesioginiai funkciniai reikalavimai? Kokie jie galėtų būti po penkerių metų? Kaip jie apibūdintų juos judinančią architektūrą?

Atsakydami į visą šią informaciją, mes sukuriame svarbiausius dizaino ketinimus, leidžiančius pasiekti autentišką architektūrinį sprendimą. Projektavimo procesas yra iteracinis, vis išsamesnis ir visada palaikomas dialoge su klientais. Mūsų darbas praturtintas nauju medžiagų ir meistriškumo integravimu, pašildytu natūralia šviesa ir įkvėptu ryšiu su gamtos pasauliu. Mūsų požiūris yra rūpinimasis aplinka ir žemės ištekliais.

Su ilgamete patirtimi „BO Grupė“ vadovauja projektavimo procesui, bendradarbiauja su klientais visame projekte. Mūsų daugialypė komanda nurodo, organizuoja ir koordinuoja detales ir aktyviai diegia mūsų dizainą baigdama statybas. Mūsų projekto dalyvavimas dažnai baigiasi interjero dizaino paslaugomis, kur kruopščiai kuruojame baldus ir meną, kad sustiprintume ir animuotume architektūrinį darbą.